Dokument bez tytułu
 

Szanowni Państwo

Od 12 lat zajmujemy się uszczelnianiem i frezowaniem przewodów KOMINOWYCH. Mamy za sobą wiele dużych inwestycji, możemy się pochwalić wykonaniem uszczelnień kominów w szpitalu, w laboratoriach uniwersytetu przyrodniczego, a także w dużej jednostce wojskowej.

Z roku na rok wykonujemy coraz większą ilość napraw kominów - na dzień dzisiejszy około 200 przewodów rocznie. Mamy świadomość, że nasza praca zapobiega tragedii jaką może spowodować nieszczelny przewód kominowy lub pożar komina.

Nasza firma po wykonaniu usługi zleca kominiarzowi sprawdzenie i wystawienie opinii kominiarskiej dla potwierdzenia bezpieczeństwa naszych klientów, ze względu na duże zainteresowanie współpracują z nami firmy i instytucje z ościennych województw dolnegoślaska.

Zapraszamy do współpracy: kominiarzy, prywatnych właścicieli domków i kamienic, a także spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe.

Doświadczenie i wzajemna współpraca obu firm pozwala nam na rozszerzenie wiedzy na temat uszczelniania, frezowania i innych metod napraw kominów. Dla państwa bezpieczeństwa używamy materiałów markowych firm kominowych, posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie remontów kominów. Cieszymy, się bardzo dobrą opinią w środowisku kominiarskim.

Z menu poniżej-oferty wybierz interesującą cię usługę:

         

  © 2012 DB-KOMIN | Wszelkie prawa zastrzeżone. Opieka techniczna: Pro-Web   Strona główna | Oferta | Galeria | Kontakt | Cennik